Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: rocktechnika

Trochę o mnie: W chwili obecnej uczę się w Poznaniu. Kończę studia na Politechnice - Technologię Chemiczną i rozpoczęłam technika farmaceutycznego. Słucham głównie polskiego rocka, metalu, reggae, trochę smooth jazzu. Pochodzę z Żerkowa - jest to mała miejscowość w Wielkopolsce, 13km od słynnego festiwalowego Jarocina. Uwielbiam spacerować, oglądać filmy i seriale, marnotrawić czas na wszelkie możliwe sposoby, słuchać muzyki, tworzyć biżuterię z koralików, czytać Harry'ego Pottera, prozę Jonathana Carrolla i Douglasa Adamsa oraz poezję Stachury, Poświatowskiej, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Nie zawsze piszę genialnie, duża część moich 'wierszydeł' nadaje się do poprawki lub nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego, ale żal skazywać własne dzieci na szufladę...

Dołączyłam do serwisu ponieważ: Chcę przekazać światu fragment siebie i swoich uczuć, bo nie posiada się uczuć, by je w sobie tłumić...

Ilość odsłon: 2731

Komentarze

Marcin Makara

kwiecień 17, 2006 02:50

Piękne oczy i usta i te włosy. Pozytyw musi być, ale nie tylko za to, także za to, że chcesz i masz odwagę pisać o sobie. Pozdrawiam. Założę się, że chcesz być Polonistką.

Konto usunięte

2-1

styczeń 29, 2006 14:53

Trynity - kochasz pięknie............mocno, gorąco całą sobą................piszesz słowa - co nieść powinny.............(lecz nie niosą, jestyeś w wierszach Ty lecz Ciebie nie ma)............pięknie by się czytało gdybyś, to kochanie................pisała sobą pod wdzięk włosów i konary ramion...............w przestrzale oczu i gąszczu łez..............gdzie stopy tylko zjawieniem chmur.................a usta milczącym wypełnieniem ciszy...............(Masz dobre pomysły na "wiersze o kochaniu")...........weź siebie w ręce i pisz.................Serdecznie Pozdrawiam!

listopad 21, 2005 02:39

"Wiele dworków, majątków, ogrodowych zakątków wielkopolskie hołubia równiny; ale rzec się ośmielę, że przełożysz niewiele nad uroki śmiełowskiej dziedziny.Gdzie dygoce Jarocin od rockowych wypocin, Żerków w dawnej świetności się chowa - Czy się zmierzcha, czy dnieje - Śmiełów śmiało jaśnieje, jak stracona w murawie podkowa."